zondag, 20 mei 2012
okt 12

Geplaatst door: Groep 1a-2a
12-10-2011 21:18 

Op vrijdag 7 oktober was de opa van Mike op school om wat te vertellen over zijn duiven. Hij vertelde niet alleen enthousiast over de duiven maar hij had er ook nog 4 bij zich. De meeste kleuters durfden de duiven wel te aaien en er waren er zelfs een paar die de duif wel vast durfden te houden

. kring

Na het vertellen zijn we naar buiten gegaan en hebben we de duiven los gelaten. Mike wist wel hoe dat moest! De duiven vlogen een paar rondjes boven de school en toen konden we ze niet meer zien.

We hadden met de moeder van Mike afgesproken dat we na het buitenspelen mochten komen kijken of de duiven alweer thuis waren. En ja hoor, ze zaten weer in hun hok. Hier zagen we ook nog waar ze ’s nachts sliepen en hoe ze zelf in en uit kunnen vliegen. De duiven verlieten het hok en wij gingen terug naar school. Na het weekend hoorde ik dat er een kleuter was die zich bezorgd afvroeg of ze wel terug waren gekomen in hun hok.

Leuk om te merken hoe de kinderen er mee bezig zijn.

merith

william

Tags:
Copyright 2010 Gildeschool